Raura (R/oss i L/aura) to nazwa pary aktorów z serialu, Rossa Lyncha i Laury Marano. Oboje są najlepszymi przyjaciółmi, ale czasem ich relacje wykraczają poza ten obszar. Dobrze im się razem współpracuje i oboje uwielbiają spędzać ze sobą czas. Często fani Auslly kibicują także Raurze.
Gdy Laura wymieniała 4 rzeczy, o których fani mogą nie wiedzieć, powiedziała, że jej ulubione jedzenie to "go-gurt", na co Ross odpowiedział: "To wszystko co ona je".
W wywiadzie Laura powiedziała o Rossie: "Mogę go czytać, jak książkę. Znam wszystkie jego sztuczki".
Laura wymieniła bardzo dużo rzeczy, które lubi w Rossie.
Ross powiedział, że w Laurze lubi jej uroczą osobowość.
W rozmowie na żywo Ross powiedział, że Laura czasem mówi za dużo komplementów.
W rozmowie na żywo Ross powiedział, że życzy sobie, aby mali chłopcy poprosili go, aby powiedział Laurze jak bardzo ją lubi i dodał, że to byłoby świetne.
W rozmowie na żywo Ross powiedział, że Laura świetnie tańczy, nawet jeśli ona się z tym nie zgadza
Oboje nosili niebieskie ubrania podczas rozmowy na żywo
Ross powiedział, że australijski akcent Laury jest świetny
Laura opisuje Rossa jako kochanego i utalentowanego gościa.
Ross powiedział, że ona jest interesująca.
Kolor lakieru do paznokci Laury często był taki sam, jak koszula Rossa.
W wywiadzie dla "Fox and Friends" dłonie Rossa i Laury dotknęły się i oboje się uśmiechnęli do siebie
Laura powiedziała, że ona i Ross są bardzo blisko siebie
W wywiadzie powiedzieli, że pocałunek Austina i Ally miał 5 ujęć, co oznacza, że Ross i Laura pocałowali się 5 razy.
Gdy Laura zgubiła jedno z wyzwań, Ross poczuł się źle i powiedział: "Przykro mi. Chodź tu i przytul się"
Podczas wywiadu dla "Bop and Tiger Beat" Ross powiedział, że pocałunek Austina i Ally nie był czymś stresującym dla niego i Laury, bo są po prostu świetnymi przyjaciółmi.
Powiedział także, że pocałunek był świetny.
Ross był zły na fanów będących niemiłych dla Laury.
Ross powiedział, że zachowują się jak małżeństwo -często sprzeczają się o to, kto ma rację.
Ktoś spytał członków R5, jak zachowuje się Ross, gdy jest w kimś zakochany. Ellington powiedział, że obejmuje dziewczynę, która mu się podoba. Wiemy, że Ross kilka razy objął Laurę.
Ross powiedział, że lubi piosenkę Steal Your Heart, może dlatego, że opisuje jego i Laurę.
Ross w jednym z wywiadów powiedział, że Laura jest trochę zazdrosna o Maię.
W ClevverTV(w różnych czasach) gdy ktoś powiedział ,,Auslly Laura się zarumieniła,a Ross spuścił wzrok i zarumienił się nieco.
Ross zachęcał Laurę do założenia Twittera(którego ostatecznie założyła).
Gdy Ross i Laura byli w szpitalu dla chorych dzieci,Laura puściła buziaka dziecku,a Ross go złapał( ).
Ross mówił,że w odcinku Real Life & Reel Life,że on i Laura całowali się ok.3 razy,za to podczas pierwszego pocałunku ok.5,co znaczy,że w sumie pocałowali się ok.7 razy (a tylko 2 z nich pokazano!).
Na LiveChat Raini zadała pytanie jaką lubią piosenkę z Turn it up, a Ross powiedział Me And You i spojrzał na Laurę.
Ross wydawał się być zazdrosny gdy Laura przybiła piątkę z Calumem.
Podczas robienia zdjęć ktoś zawołał aby Ross pocałował Laurę, na co on pocałował ją w policzek dwukrotnie (raz przy zdjęciach w lewy, a za drugim razem w prawy).
Zarówno Ross,jak i Laura powiedzieli,że chcieliby,aby Austin i Ally byli parą do końca.
W jednym z wywiadów,Ross powiedział,że całowanie Laury było jak ,,Hollywood Magic.
Ross po balu powiedział,że jego ulubiona piosenka to ,,When I was your man Bruno Marsa,co może mieć coś wspólnego z sytuacją na balu.
Prawie na każdym zdjęciu z imprezy podsumuwującej 3 sezon,Ross i Laura się przytulają.
Ross powiedział,że nick Laury L-Dog był dziwny i uśmiechnął się do niej.
Laura wzięła udział w koncercie finałowym R5 trasy ,,Loud 19 maja 2013r.
Laura uśmiechnęła się,gdy fani krzyczeli ,,Raura!.
Ross powiedział,że był na randce z Laurą w jednym z wywiadów,a Laura to potwierdziła.
Oboje się zgadzją,że Austin i Ally powinni być razem.
W jednej ze stron internetowych zrobiono temat:,,20 par singli,które powinno zacząć się spotykać w Walentynki. Jedną z nich była Raura.
Gdy kręcono pierwsze ujęcie sceny do A&A, w którym Austin śpiewał dla Ally piosenkę "I Think About You", Laura pomyliła się i powiedziała "Ross, ja.." zamiast "Austin, ja.. "
Ross powiedział, że on i Laura są w friendzoned.
===Ross przyznał ,że czasami lubi czytać wszystko co jest związane z Raurą ,bo jest to zabawne i przesłodkie.jak sam stwierdził.===
Na instagramie pojawił się filmik, jak Ross mówi o jego pocałunku z Laurą (na planie oczywiście). Tu link i tłumaczenie pod spodem: http://instagram.com/p/m8Uteykt0z
„Za pierwszym razem nie pozwolili nam, ale my jakby złamaliśmy zasady, bo poczuliśmy…”
„Za trzecim razem w końcu się pocałowaliśmy i oni powiedzieli nam „nie” i poczułem się niezręcznie, a my po prostu…” I Ratliff powiedział: „Nie mogli powstrzymać miłości!” Bardziej niewygodne było być tak blisko siebie, nie całować się (ale realnie całować). Wtedy Ross powiedział, że Laura jest zawsze profesjonalna na planie, także nie wie, dlaczego Disney robi tyle szumu nie pozwalając im się całować.”
Ross w szwedzkim wywiadzie mówił na temat Laury: " ..Czasami czuję jakby łączyło nas coś znacznie więcej .. "
Ross przytulił Laurę na RDMA 2014
Ross kibicował Laurze podczas RDMA, gdy wchodziła na scenę, by wręczać nagrodę
Pamiętacie to video, które pojawiło się 2
miesiące temu? :) Zawierało ono tekst piosenki "Me and You" śpiewanej
przez Laurę, przeplatane z scenami z Austina & Ally ^^ Dziś weszłam na
youtube i zobaczyłam tą liczbę. Me and You ma ponad milion wyświetleń!!już ponad milion wyświetleń!!!
Mam zdjęcia z planu teledysku,
w którym wystąpi Laura. To już na sto procent pewne, w końcu na jednym z tych
zdjęć jest Laura i chłopcy z TV ^^ . Teledysk będzie kręcony do piosenki
"Somebody To You" i wyjdzie 29 czerwca. Nie mogę
się doczekać ♥
Dziś na stronie Disney Dreamingpojawił się
post, który z pewnością ucieszył wszystkich fanów Austina & Ally. Otóż,
Disney zgodził się na sezon 4, a tu piszą, że być może będzie także film! O to
co pojawiło się na stronie disney dreaming:
Montana" miał KINOWY film po sezonie trzecim.
"Powodzenia Charlie" miał film po sezonie trzecim.
Co wy o tym sądzicie? Według mnie jest duże prawdopodobieństwo, serial ma
naprawdę bardzo dużo fanów i jest jednym z ulubionych na kanale Disney Channel.
Poza tym, fani na pewno nie odpuszczą i znając ich jeszcze nie jeden spam
będzie na twitterze, oczywiście z prośbą o film. Miejmy nadzieję, że nasze
prośby zostaną wysłuchane! :)