sobota, 8 marca 2014

Austin Moon


Austin Moon
Austinmoon0
Pełne Imię
Austin Monica Moon
Przezwiska
Blondasek (przez Cassidy),
Misiu (przez Mimi Moon),
Książę (przez Mimi Moon i Mike Moon)
Płeć
Mężczyzna
Wiek
15 (sezon 1)
16 (sezon 2)
17 (sezon 3)
Rodzina
Mimi Moon (Matka),
Mike Moon (Ojciec),
Przyjaciele
Miłosne Interesy
Cassidy (Byłe zainteresowanie),
Brooke (Ex-dziewczyna),
Kira Starr (Ex-dziewczyna),
Ally Dawson (Ex-dziewczyna, Zakochany),
Pierwszy odcinek
Zawód
Student,
Piosenkarz,
Aktor,
Baloniarz,
Tancerz, 
Grany przez
Austin Monica Moon znany bardziej jako Austin Moon. To szesnastoletni piosenkarz, który stał się internetową sensacją. Jego menadżerką jest Trish. Najlepszym przyjacielem Dez, a miłością Ally. Jego rodzice to Mimi i Mike Moon. Austin zawsze chciał być sławnym piosenkarzem i tancerzem. Jego największym marzeniem było wystąpienie na Times Square w Nowym Jorku w sylwestra, co - wraz z jego przyjaciółmi - spełniło się. Chłopak czasami bywa trochę naiwny, lecz zawsze jest zabawny i słodki. Stara się pomagać swoim przyjaciołom nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
Gra go Ross Lynch.


OsobowośćEdytuj


Tamtidam
Anulka040498Dodany przez Anulka040498
Austin jest bardzo utalentowany. Potrafi śpiewać, tańczyć i grać na wielu instrumentach. Jest trochę naiwny, ale poza tym, przyjacielski i uroczy. Chłopak jest muzykalny, lecz ma problemy z pisaniem własnych piosenek. Z dnia na dzień staje się internetową sensacją, śpiewając jedną z piosenek Ally, w teledysku reżyserii Deza. Uwielbia pluszaki i naleśniki. Czasami wydaje się, że Austin nie dba o zasady (zostało to pokazane kiedy kolorował poza liniami). Lecz poza tym jest wyluzowany i fajny. Wraz z przyjaciółmi próbuje dostać się na najwyższy szczebel w branży muzycznej.
sezonie 2 widać, że Austin nie jest najlepszy w podejmowaniu trudnych decyzji, a także w okazywaniu swoich uczuć. Nie wiedział, która z dziewczyn: Ally czy Kira, ma być jego dziewczyną.

CiekawostkiEdytuj

  • Jego drugie imię to Monika.
  • Boi się pająków.
  • Lubi naleśniki.
  • Uwielbia horrory.
  • Gdy miał 5 lat, chciał utknąć w zamrażarce pełnej lodów.
  • Lubi Bruno Mars i LeBron James.
  • Potrafi grac na wielu istrumentach.
  • Bał sią parasolek.
  • Jest nieznośny, jak się nie wyśpi
  • Jego ulubiony kolor to pomarańczowy.
  • Nie wierzy w zebry.
  • Potrafi policzyć do dziecięciu po hiszpańsku.
  • Pocałował Ally w Chapters & Choices oraz Real Life & Reel Life.
  • Nie zaśnie bez zapalonej lampki.
  • Nadal jest zakochany w Ally
  • Ciągle zmienia zdanie.
  • Ma świetny styl
  • Razem z Dezem bardzo lubią się bawić w piwnicy jak twierdzi Austin Dez ma wypasiony telewizor.
  • Nosi bokserki ze słonikami.


RELACJE

Ally Dowson
Jego tekściarka, przyjaciółka i parnerka muzyczna, a także była dziewczyna. Mimo ich zerwania widoczne jest, że nadal coś do siebie czują. Bardzo zależy mu na Ally, dlatego troche miesza w ich relacjach- w odcinku "Chapters & Choices"gdy ma wybrać kto ma zostać jego dziewczyną (pomiędzy Ally, a Kirą) wybiera Kirę, bojąc się o to, że gdyby zaczął chodzić z Ally mogło by się popsuć i mógłby ją stracić. Po pocałunku z Ally dochodzi do niego, że to właśnie z nią chce być. Przez cały "Partners & Parachutes" próbuje jej to udowodnić. Śpiewa piosenkę "I think about you" którą znajduje w jej songbook'u potwierdzając tym, że czuje się tak samo. W tym odcinku zostają parą. Jednak w "Couples & Careerszrywają, gdyż próbowali udawać idealną parę, stresowali się przy sobie nawzajemy co źle wpływało na ich muzykę. W odcinku "Tunes & Trials" Austin pisze swoją pierwszą piosenkę zatytuowaną "Steal you heart". Podczas rozprawy sądowej przyznaje się, że napisał ten utwór o Ally, a ona mówi, że po cichu miała nadzieję, że to o niej. W odcinku "Real Life & Reel Life" Austina bardzo tak bardzo przybiły słowa Ally, że nie miał ochoty tańczyć ani śpiewać. Widać, że ich uczucia nie zniknęły, kiedy podczas pocałunku Dez krzyczy "Cięcie. Możecie przestać się całować" nie zwracają na to uwagi, są zbyt zajęci sobą nawzajem. W sezonie trzecim uczucia Austina do Ally będą się rozwijały coraz mocniej tak iż prawdopodobnie po pocałunku zostaną parą.
  • Dez
Jest jego najlepszym przyjacielem. Traktują się jak bracia. To właśnie przy jego pomocy Austin uświadamia sobie, że jest zakochany w Ally. Dez kręci teledyski Austina.
  • Trish
Jego przyjaciółka i menadzerka. Czasami zdarzy jej się wykożystać Austina np. w odcinku "Girlfriends & Girl Friends" kiedy każe mu zaśpiewać dziewczynie z kina, żeby mogła pójść na seans za darmo.

piątek, 28 lutego 2014

KCA



 Piszcie w komentarzach na kogo głosujecie!!!!!!!!!!!!!!!!


                                                                                                                                                        Znamy nominacje do KCA 2014! I jak zwykle jest to fantastyczna mieszanka Waszych ulubionych gwiazd, programów, filmów, muzyki, gier i książek. Będziecie musieli dokonać trudnych wyborów!

Sprawdźcie pełną listę nominowanych na Kids Choice Awards 2014, w tym także lokalne nominacje tutaj:

Ulubiony Serial Telewizyjny
Teoria wielkiego podrywu
Powodzenia, Charlie!
Jessie
Sam & Cat

Ulubiona Kreskówka
Pora na przygodę
Fineasz i Ferb
SpongeBob Kanciastoporty
Wojownicze Żółwie Ninja

Ulubiony Aktor Telewizyjny
Benjamin Flores Jr.
Jack Griffo
Ross Lynch
Jake Short

Ulubiona Aktorka Telewizyjna
Ariana Grande
Jennette McCurdy
Bridget Mendler
Debby Ryan

Ulubiony Film
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Iron Man 3
Oz: Wielki i potężny
Smerfy 2

Ulubiony Aktor Filmowy
Johnny Depp
Robert Downey Jr.
Neil Patrick Harris
Adam Sandler

Ulubiona Aktorka Filmowa
Sandra Bullock
Mila Kunis
Jennifer Lawrence
Jayma Mays

Ulubiony Film Animowany
Klopsiki kontratakują
Minionki rozrabiają
Kraina lodu
Uniwersytet potworny

Ulubiony Twardziel
Johnny Depp
Robert Downey Jr.
Hugh Jackman
Dwayne Johnson

Ulubiona Twardzielka
Sandra Bullock
Jennifer Lawrence
Evangeline Lilly
Jena Malone

Ulubiony Zespół Muzyczny
Maroon 5
One Direction
One Republic
Macklemore & Ryan Lewis

Ulubiony Piosenkarz
Bruno Mars
Pitbull
Justin Timberlake
Pharrell Williams

Ulubiona Piosenkarka
Lady Gaga
Selena Gomez
Katy Perry
Taylor Swift

Ulubiona Piosenka
"I Knew You Were Trouble"
"Roar"
"Story of My Life"
"Wrecking Ball"

Ulubiona Książka
Seria "Dziennik cwaniaczka"
Seria "Harry Potter"
"Hobbit"
Seria "Igrzyska śmierci"

Ulubiona Gra Wideo
Angry Birds Star Wars
Disney Infinity
Just Dance 2014
Minecraft

Ulubiona Apka
Angry Birds Star Wars II
Candy Crush Saga
Despicable Me: Minion Rush
Temple Run

Ulubiona polska gwiazda
Dawid Kwiatkowski
Margaret
Kamil Bednarek
Ewa Farna


środa, 26 lutego 2014

R5 band ( ciąg dalszy)


Instrumenty: „Gram przede wszystkim na gitarze, ale potrafię również grać na fortepianie, perkusji i basie”.
Ulubiona piosenka R5: „Moje ulubione piosenki R5 to If I Can’t Be With You i Cali Girls, chociaż Forget About You też jest niczego sobie!”Muzyczni idole: Elvis, Michael Jackson, The Beatles, INXS, Led Zeppelin, Queen, Walk The Moon i Neon Trees
„Nadchodzące tournée jest jedną z najfajniejszych rzeczy, jakie nam się kiedykolwiek przytrafiły. To wspaniałe, że ludzie z całego świata chcą zobaczyć występy R5. Nie mogę się już doczekać naszej wyprawy do Europy. Chcę pokazać wszystkim, na co nas stać na scenie! Nie mogę się też doczekać, żeby poznać europejską kulturę i spotkać naszych fanów!”
„Byliśmy już w Londynie i Paryżu, ale zawsze chciałem zobaczyć też inne miasta, na przykład Barcelonę, Dublin, Berlin, Tel Awiw i Warszawę. Zagramy wiele utworów z naszego albumu Louder i kilka coverów, jeśli najdzie nas ochota. Na pewno zagwarantujemy fanom potężną dawkę energii. Będzie niesamowicie. Życie w drodze na pewno będzie wielką frajdą dla całej naszej piątki!”
Nie mogę się też doczekać, żeby poznać europejską kulturę i spotkać naszych fanów!

Ratliff (perkusja)

Instrumenty: „Gram przede wszystkim na perkusji, ale potrafię również grać na gitarze i uczę się gry na fortepianie. Kiedyś grałem na trąbce w orkiestrze szkolnej!”
Ulubiona piosenka R5: “Moją ulubioną piosenką z repertuaru R5 jest One Last Dance. Dlaczego? Bo przywodzi mi na myśl Beatlesów.”
Muzyczni idole: The Beatles, James Blake i Arcade Fire

„Uważam, że w naszym zespole to ja gram rolę zabawnego gościa, który wszystkich rozśmiesza. Chociaż ostatnio Rocky próbuje mi ją podkraść. To taka nasza nieustająca rywalizacja – kto będzie śmieszniejszy. Razem tworzymy naprawdę przezabawny duet i co jakiś czas próbujemy robić innym kawały (chociaż to nie wychodzi mi najlepiej).”

„Uwielbiam padać ofiarą kawałów. Pewnego razu koledzy z zespołu owinęli mi perkusję papierem toaletowym. Na scenie. Miałem akurat urodziny, więc postanowili zrobić mi psikusa – ubawiliśmy się po pachy. Fani też zrobili nam już kilka kawałów. Może teraz nasza kolej? Musimy to obgadać w zespole. Zobaczymy, co uda nam się wymyślić.”
Uważam, że w naszym zespole to ja gram rolę zabawnego gościa, który wszystkich rozśmiesza.
align="left"

Riker (bas i wokal)

Instrumenty: “Gram na basie, a oprócz tego trochę na gitarze, perkusji i fortepianie.”
Ulubiona piosenka R5: “Moją ulubioną piosenką R5 jest Forget About You. Uwielbiam ją!”
Muzyczni idole: McFly, Maroon 5, U2 i Neon Trees

„Gramy na żywo już od wielu lat. Zaczynaliśmy od występów w naszym własnym domu – graliśmy dla każdego, kto miał ochotę przyjść i wyrazić konstruktywną opinię. Nasz pierwszy oficjalny koncert odbył się w miejscu zwanym The Terrace Club w kalifornijskiej Pasadenie. Widownia składała się z jakichś 10 osób, z czego chyba wszyscy byli naszymi znajomymi, ale i tak było super."

„Teraz jesteśmy dużo lepszym zespołem. Gramy na żywo od pięciu lat i na scenie potrafimy czytać sobie nawzajem w myślach. Z muzycznego punktu widzenia jesteśmy bardzo zgrani i współpraca idzie nam bardzo płynnie. Podczas naszego pierwszego oficjalnego koncertu w Pasadenie wszystko było dla nas nowe i nie umiałem jeszcze tak dobrze grać. Teraz jestem dużo lepszy. No i więcej ludzi przychodzi na nasze występy. To naprawdę fajna sprawa, bo uwielbiamy spotykać się z fanami.”
Uwielbiamy spotykać się z fanami

Rydel (keyboard i wokal)

Instrumenty: „Moja prawdziwą pasją jest keyboard, ale próbuję też sił na gitarze i potrafię trochę grać na perkusji.”
Ulubiona piosenka R5: “Love Me Like That jest bardzo dziewczęca i dość bezczelna. To zdecydowanie moja ulubiona piosenka R5!”
Muzyczni idole: Neon Trees i Walk The Moon

„Ludzie sądzą, że bycie jedyną dziewczyną w męskim zespole może być denerwujące, ale mi się podoba. Chłopacy są wspaniali i kompletnie szaleni, więc mamy zawsze sporo frajdy. Do tego traktują mnie naprawdę dobrze i wszyscy się nawzajem rozśmieszamy. Czasem mi dokuczają, ale odpłacam im tym samym, więc jest OK.”

„Uwielbiam podróżować z zespołem. Wspaniale jest odwiedzać te wszystkie państwa. Nie mogę się już doczekać spacerów ulicami Europy i podziwiania atrakcji turystycznych. Nasze podróże kończymy zawsze na zakupach, ale lubimy też próbować tradycyjnej kuchni każdego kraju. Najdziwniejsze do tej pory były te wszystkie rybne dania, które jedliśmy w Japonii. Chyba próbowaliśmy wątroby ośmiornicy, czy czegoś równie szalonego. Urgh! ”
Ludzie sądzą, że bycie jedyną dziewczyną w męskim zespole może być denerwujące, ale mi się podoba.

Rocky (gitara i wokal)

Instrumenty: „Potrafię grać na gitarze, fortepianie, basie, ukulele i perkusji.”
Ulubiona piosenka R5: „Najbardziej lubię Ain't No Way We’re Goin’ Home, bo jest bardzo rockowa!”
Muzyczni idole: The Beatles, Fall Out Boy, Walk The Moon i The Dirty Heads

„Nie możemy się już doczekać europejskiego tournée, ponieważ odwiedzimy mnóstwo miejsc, w których jeszcze nie byliśmy. Spotkamy też nowych fanów, a niektórzy z nich nawet nie mówią w naszym języku! To wspaniałe, że ludzie mogą słuchać naszej muzyki na całym świecie. Rewelacyjna sprawa.”

„W tym roku jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani, bo będziemy podróżować piętrowym autobusem, czego jeszcze nigdy nie robiliśmy. Jest w nim 18 łóżek, więc pomieści się cała załoga. Będzie z nami technik gitarowy i cała reszta obsługi, a za nami pojedzie przyczepa ze sprzętem. Po dodtarciu w nowe miejsce będziemy rozstawiać sprzęt i grać całą noc. Nie możemy się już doczekać! Po Europie pojedziemy do Kanady, a potem objedziemy całe Stany. Będzie super. To będzie nasza największa przygoda w życiu...”
To wspaniałe, że ludzie mogą słuchać naszej muzyki na całym świecie.

R5 band

R5 band *__*

R5 (wymowa = ar – fajf) -  jest to amerykański pop-rockowy zespół z siedzibą w Los Angeles. Kapela została utworzona w 2009 roku. 
Zespół jest pięcioosobowy, a  imiona wszystkich członków (prócz Ellington’a – na niego wszyscy mówią po nazwisku) rozpoczynają się na „R”. Stąd właśnie pochodzi nazwa – R5.

Członkami są:


~ Ross Lynch













~ Riker Lynch













~ Rydel Lynch













~ Rocky Lynch












~ Ellington Ratliff













ROSS (ur. 29 grudnia 1995 roku) – gra na gitarze rytmicznej i jest jednym z głównych wokalistów zespołu. Pracuje jako tancerz, aktor, muzyk oraz piosenkarz. Znany jest z serialu „Austin & Ally”, gdzie gra Austina Moon’a. Występuje też w kilku filmach pełnometrażowych.
Jego ulubione kolory to żółty i różowy. Ma gitarę – Lunę. Jego ulubiony zespół muzyczny to „The Script”.  Ross gra w hockeja od trzeciego roku życia, a tańczy od piątego. Jest najmłodszym członkiem zespołu.


RIKER  (ur. 8 listopada 1991 roku ) – gra na basie i jest jednym z głównych wokalistów zespołu. Napisał wiele piosenek. Pracuje jako tancerz, aktor, muzyk oraz piosenkarz. Znany jest z serialu „Glee”, gdzie gra Jeff’a Sterling’a. Występuje w wielu filmach pełnometrażowych  ( np. „The Muppets”, „Wedding Band”  <role drugoplanowe>).
Jego ulubiony kolor to niebieski, lub zielony. Jest najstarszym członkiem zespołu.


RYDEL – (ur. 9 sierpnia 1993 roku) – gra na keyboardzie i śpiewa w zespole. Pracuje jako tancerka, aktorka i piosenkarka.
Jej ulubiony kolor to różowy. Jest nauczycielką tańca w studiu tanecznym „The Rage” wraz z Riker’em i Rocky’im. Kocha perfumy „Pink Sugar”. Jej ulubionym zespołem jest „All Time Low”. Ma auto, które nazwała Chubbs. Przepada za Hello Kitty. Rydel ma niesamowity styl! Niektórzy ludzie mówią, że przypomina Btitney Spears. Ciekawe jest to, że nigdy nie miała chłopaka, a jest taka śliczna! *_*


ROCKY (ur. 1 listopada 1994 roku) – gra na gitarze i jest jednym z głównych wokalistów zespołu. Napisał wiele piosenek. Pracuje jako tancerz, aktor, muzyk oraz piosenkarz.
Jego ulubiony kolor to jasnozielony. Rocky interesuje się piłką nożną, hokejem i pływaniem. Bardzo lubi zespół „The Script”. Uwielbia słowo „sexy” xD. Jego ulubiona cyfra to 2.

RATLIFF (ur. 14 kwietnia 1993 roku) – gra na perkusji i śpiewa w zespole. Pracuje jako tancerz, aktor, muzyk i piosenkarz. Jest przyjacielem czwórki Lynch’ów.
Jego ulubiony kolor to ciemnozielony. Ell (skrót imienia) jest bardzo śmieszny. Ma dziewczynę – Kelly Voosen. Są ze sobą długo. Czytałam gdzieś, że około 4 lata.



Ellington & Kelly


Ross, Rocky, Rydel i Riker mają brata Ryland’a, mamę Stormie i tatęMark’a.

RYLAND (ur. 17 kwietnia 1997 roku) – jest menadżerem zespołu. Jego ulubiony kolor to czerwony. Lubi truskawkową pastę do zębów xD.



Stormie, MarkRyland


TRASY KONCERTOWE

Zespół ma na koncie na razie trzy trasy koncertowe: R5 West Coast Tour3M TourR5 East Coast Tour. Aktualnie są podczas kolejnej tasy o nazwie LOUD Tour, która zaczęła się 15 marca i skończy się 19 maja.




LOUD TOUR


LOUD EP
„Loud”  został wydany w dniu 19 lutego 2013 roku. Płyta składa się z czterech piosenek:
- „Loud”,
- „Here Comes Forever”,
- „I Want You Bad”,
- Falling For You”.





WIĘKSZOŚĆ DOTYCHCZASOWYCH PIOSENEK R5

Without You
Wishing I Was 23
What Do I Have To Do?
Wanna Be Your Everything
Take You There
Say You’ll Stay
Ready Set Rock
Never
Always
My Conffesion
Marry You (cover)
Love Me (cover)
Loud
I Want You Bad
Keep Away From This Girl
Give You Hell (cover)
Falling For You
Here Comes Forever
DNA
Crazy 4 You
Christams Is Coming
Cali Girls
Baby It’s You
All About The Girl
Can’t Get Enough of You
Pour Some Sugar On Me (cover)
(…)

Zespół nagrał wiele filmików, które są znane pod nazwą „R5 TV”. Świetnie się je ogląda. Są zabawne i uchylają… „rąbka tajemnicy” z ich życia :P.



WIĘCEJ INFORMACJI NA (NIESTETY ANGIELSKIEJ) WIKIPEDII:
http://en.wikipedia.org/wiki/R5_%28band%29#cite_note-10



******************************************


Coś ode mnie…
Kocham ten zespół!!! <3 Wspaniale grają, śpiewają, tańczą… Są zabawni – to po prostu normalni ludzie :D. Nie wiem co mogę jeszcze napisać… Uwielbiam ich w każdym tego słowa znaczeniu. Chyba musicie sobie to wyobrazić, bo nie umiem tego opisać.
Mam nadzieję, że przybliżyłam Wam trochę ich historię.
Dzięki za uwagę! ;*