Mam zdjęcia z planu teledysku,
w którym wystąpi Laura. To już na sto procent pewne, w końcu na jednym z tych
zdjęć jest Laura i chłopcy z TV ^^ . Teledysk będzie kręcony do piosenki
"Somebody To You" i wyjdzie 29 czerwca. Nie mogę
się doczekać ♥
wtorek, 6 maja 2014
Disney Dreaming "Film Austin&Ally już w drodze"
Dziś na stronie Disney Dreaming pojawił się post, który z pewnością ucieszył wszystkich fanów Austina & Ally. Otóż, Disney zgodził się na sezon 4, a tu piszą, że być może będzie także film! O to co pojawiło się na stronie disney dreaming:
Montana" miał KINOWY film po sezonie trzecim.
"Powodzenia Charlie" miał film po sezonie trzecim.
"Powodzenia Charlie" miał film po sezonie trzecim.
Co wy o tym sądzicie? Według mnie jest duże prawdopodobieństwo, serial ma naprawdę bardzo dużo fanów i jest jednym z ulubionych na kanale Disney Channel. Poza tym, fani na pewno nie odpuszczą i znając ich jeszcze nie jeden spam będzie na twitterze, oczywiście z prośbą o film. Miejmy nadzieję, że nasze prośby zostaną wysłuchane! :)
niedziela, 4 maja 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)



